2022 m. spalio 7 dieną 9:00-13:00 val. kviečiame Jus į konferenciją „MORALSTEAM“.
Adresas: Šeimyniškių g. 1, Vilnius (Holiday Inn viešbutyje).
Konferencijoje bus pristatomas tarptautinis projektas „Video game for moral education and STEAM development” ir kompiuterinis žaidimas MORALSTEAM.
Konferencijos programa:
9.00-10.00 – registracija, pasitikimo kava, arbata, užkandžiai,
10.00 – 10.30 – Erasmus+ galimybės, pranešėjas Švietimo mainų paramos fondo atstovas,
10.30 – 11.00 – spiralinės dinamikos teorija, pranešėja dr.Rasa Katilienė,
11.00 – 11.30 – dorybių enciklopedijos pristatymas, pranešėja Loreta Valuckienė, asociacija Gyvoji planeta,
11.30 – 12.00 – tyrimo trijų šalių mokyklose rezultatai, pranešėja Loreta Valuckienė, asociacija Gyvoji planeta,
12.00 – 12.50 – žaidimo kaip edukacinės priemonės ypatumai, demonstravimas, pranešėja Mingailė Joniškė, UAB Tag of Joy,
12.50 – 13.00 – diskusijos, klausimai-atsakymai.
Kviečiami mokyklų vadovai, dorinio ugdymo, informatikos ir kitų dalykų mokytojai, programuotojai, kompiuterinių žaidimų kūrėjai, dorinio ugdymo programų kūrėjai, informacinių technologijų priemonių mokykloms kūrėjai iš anksto registruotis užpildant šią formą: https://forms.gle/Bw8GDU2NouNJQTug9
Vietų skaičius ribotas, kviečiame suskubti registruotis!
Apie projektą ir kompiuterinį žaidimą.
Asociacija „Gyvoji planeta” kartu su partneriais (NVO iš Italijos ir Bulgarijos bei Lietuvos įmone UAB „Tag of Joy”) sukūrė MORALSTEAM kompiuterinį žaidimą 11-14m. amžiaus vaikams. Kompiuterinis žaidimas kaip ugdymo priemonė – vis dar inovacija, ateities perspektyva, motyvacinė priemonė. Inovatyvi ir pavyzdinė praktika – žaidimo turinys kuriamas remiantis vaikų tyrimu trijų šalių partnerių mokyklose, t.y. kuriant žaidimą atsižvelgta į a k t u a l i a s atitinkamo amžiaus vaikams STEAM sritis. Žaidimo unikalumas – dėl STEAM ir dorinio ugdymo integracijos.
Ne mažiau svarbi sukurta ugdomoji priemonė, pasiekiama per žaidimo meniu – Dorybių enciklopedija, kurią galima naudoti kaip savarankišką metodinę medžiagą. Žaidimas kurtas dorinio ugdymo, vertybių puoselėjimo bei STEAM plėtojimo tikslais, tačiau jau dabar partnerių įvertintas, kaip inovatyvi efektyvi priemonė, žadinanti susidomėjimą netradicinėmis profesijomis, mokslininkų darbu, menu bei nacionalinės kultūros įtrauktimi (naudojami 3 M. K. Čiurlionio paveikslai), tvarumo aktualija bei plastiko, butelių kamštelių antriniu panaudojimu, sveika mityba, o enciklopedijos medžiaga – kaip išmintis – atsakymai į paaugliams kylančius klausimus.
Daugiau apie projektą skaitykite: https://gyvojiplaneta.lt/category/projektai/moralsteam/
Tel. pasiteiravimui: +370 682 74999, projekto vadovė Loreta Valuckienė
Asociacijos Gyvoji planeta kolektyvas