Draugystės Nepalo kalnuose tęsinys

2014-06-28, Šeštadienis / Renginiai, Straipsniai
nepalas04
Tęsiasi kelionės Nepale, Maratikoje, užsimezgusi pažintis su šviesuoliu kaimo mokyklos mokytoju. Jis prisijungė mums spontaniškai susiruošus surinkti šiukšles šventoje vietoje, Mandžiušrio kalne, ir kartu pakvietė tai daryti savo mokyklos vaikus. Pagalvojome, kaip gerai būtų, jei tokios akcijos vyktų ne tik Lietuvoje, bet ir Nepale, Indijoje, kur kol kas ekologija nelabai besirūpinama.
Nepaliečiai noriai atliepė ir sutarėme, jog kita valymosi akcija Maratikoje vyks Nepalo nepriklausomybės dieną, o mes ta proga suorganizuosime labdaros siuntą vaikučiams. Ir štai mūsų parama – pinigai, knygutės, drabužėliai  – pasiekė Maratikos olos Haleši kaimelį, jo vaikus. Jau turime ir nuotraukas!
Mokytojas Bhakta, mūsų entuziastingas draugas nepalietis, labai džiaugėsi galėdamas prisidėti. Kaip rašo viename laiške, „tokios akcijos – tai puiki galimybė pasitarnauti savo kaimo žmonėms. Vaikučiai buvo labai laimingi, gavę mūsų dovanėles.  Didelis ačiū Haleši kaimo vaiku, mokytojo Bhakta vardu!“.
Gera, kad toks paprastas veiksmas nors kiek prisidėjo prie ten gyvenančių vaikučių laimės.  Ne mažiau smagu ir tai, kad švarinimasis vyksta ir tolimuose Nepalo kalnuose.
nepalas03

Nepalas

nepalas02

Nepalas

nepalas01

Nepalas

 

Kaip tai prasidėjo: Plačiau

Parašykite komentarą

Į viršų