M. Emoto projektas ir Lietuvai siunčiama žinia apie vandenį

2017-05-21, Sekmadienis / Renginiai, Straipsniai
Masaru Emoto TAIKOS PROJEKTAS

Vanduo turi savo atmintį
ir jis yra giliai susijęs su mūsų asmenine bei kolektyvine sąmone

Džiaugiamės, kad Masaru Emoto taikos projekto direktorė ir ambasadorė Michiko Hayashi atvyksta į Lietuvą, ir gegužės 29 d. 18 val. kviečiame į paskaitą apie M. Emoto vandens tyrinėjimus bei jo inicijuoto Taikos projekto veiklą.

Paskaitoje iš pirmų lūpų išgirsite  apie žymiojo vandens tyrinėtojo  bazinius atradimus, pamatysite  daug vandens kristalų nuotraukų, atskleidžiančių, kaip mintys, žodžiai ir viskas, ką mes matome ir girdime, daro tiesioginę įtaką vandens kristalų formavimuisi. Gražiausias vandens kristalas gimė veikiamas žodžių „Meilė ir dėkingumas“. Kadangi ir  žmogaus kūnas, ir Žemė 70  proc. susideda iš vandens, akivaizdu, kaip labai jis susijęs su mūsų mintimis ir jausmais. Atskleisdamas tai žmonėms visame pasaulyje, ypač vaikams,  M. Emoto taikos projektas siekia sukurti harmoningesnį pasaulį su meile ir dėkingumu.

*Michiko Hayashi nuo 2004 metų yra asmeninė M. Emoto asistentė, prisidėjusi prie  M. Emoto vandens tyrinėjimų bei šviečiamosios veiklos (knyga „Žinia, kurią neša vanduo“ išplatinta visame pasaulyje  650 000 000 tiražu). Po M. Emoto mirties 2014 m. tęsia jo pradėtą darbą: skaito paskaitas visame pasaulyje bei leidžia M. Emoto knygas.

Masaru Emoto Messages from the water

Masaru Emoto

Alitasa-vanduo-logo

Renginio organizatorius  „Gyvoji planeta“.

Renginio rėmėjas: UAB „Alitasa“.

Informacija pasiteiravimui: +370 601 19357, +370 611 39866.

Straipsniai šia tema:

http://gyvojiplaneta.lt/zinia-kuria-mums-nesa-vanduo/

Masaru Emoto (1943 07 22 – 2014 10 17) – Japonijos tyrinėtojas, mokslininkas, rašytojas, kuris teigė, kad žmogaus sąmonė veikia vandens molekulės struktūrą. Jis atskleidė ir moksliškai pagrindė, jog vanduo yra gyvas, reaguoja į žmonių mintis, jausmus. Konkrečiais tyrimais jis įrodė, kad vandens lašas, jei jam kalbami švelnūs žodžiai, šaldamas tampa nuostabia snaige, o jei keikiamasi – juodulių raizgalyne.
Masaru Emoto pabaigė tarptautinių santykių specialybę Jokohamos universitete. Vėliau Indijoje Tarptautiniame Alternatyviosios Medicinos universitete įgijo alternatyviosios medicinos daktaro laipsnį.
Japonijos mokslininkas išgarsėjo teiginiais, kad žmogaus mintys ir emocijos veikia vandenį prieš jam užšąlant. Pasak M. Emoto, minčių ir emocijų veikiamas stingstantis vanduo suformuoja atitinkamai „gražius“ ir „tvarkingus“ arba „negražius“ bei „chaotiškus“ kristalus. M. Emoto teigė, kad toks poveikis vandeniui gali būti pasiektas ir muzika, maldomis ar net prie vandens indo pridėjus užrašytą „gražų“ arba „bjaurų“ tekstą.
Nuo 1999 m. Masaru Emoto išleido kelis savo knygos „Žinutės nuo vandens“ tomus. Joje yra ir ledo fotografijos, demonstruojančios skirtumus tarp įvairių emocijų paveikto vandens ledo.

Asmeninė svetainė: http://www.masaru-emoto.net/

Parašykite komentarą

Į viršų