Tapkime taikos rėmėjais

2018-05-18, Penktadienis / Naujienos, Renginiai, Straipsniai
Masaru Emoto TAIKOS PROJEKTAS

Brangūs Žemės draugai,

turbūt ne kartą visi susimąstėme: „Kuo galiu būti naudingas savo planetai, aplinkai, kurioje gyvenu, savo vaikams? Ką paliksiu po savęs?..“

Kiekvienas iš mūsų surandame būdą būti naudingas.

Šįkart ateiname su kvietimu:

TAPKIME TAIKOS RĖMĖJAIS

 

 

Ką turime galvoje?

Žymus Japonijos tyrinėtojas, mokslininkas, rašytojas Masaru Emoto (1943.07.22 – 2014.10.17) teigė,kad žmogaus sąmonė veikia vandens molekulės struktūrą. Jis atskleidė ir moksliškai pagrindė, jog vanduo yra gyvas, reaguoja į žmonių mintis, jausmus. Konkrečiais tyrimais jis įrodė, kad vandens lašas, jei jam kalbami švelnūs žodžiai, šaldamas tampa nuostabia snaige, o jei keikiamasi – juodulių raizgalyne. Daugiau apie tai galite pasiskaityti http://gyvojiplaneta.lt/sviesusis-masaru-emoto/.

Emoto taikos projektas: plačiau.

2005 metais M. Emoto taikos projekto idėją konferencijos metu pristatė Jungtinėms Tautoms ir jau 2006 metais pasaulyje startavo šis projektas. Šiuo metu į šį taikos projektą jau yra įsitraukę daugiau kaip 30 pasaulio šalių, tarp jų ir Lietuva.

M.Emoto knygelės vaikams „Žinia, kurią mums praneša vanduo“ išleidimas byloja apie šalies  prisijungimą prie taikos projekto. Šia knygele yra siekiama, kad visus pasaulio vaikus pasiektų žinia: „Aš esu vanduo. Vanduo yra gyvenimas. Taikus vanduo reiškia taikų „aš“ ir tai reiškia taikų pasaulį“. Supažindinant vaikus apie M. Emoto atradimus, susijusius su vandens gebėjimu keistis, šis projektas padeda vaikams suprasti meilės, dėkingumo, atsakingumo ir kitų bendražmogiškųjų vertybių svarbą taikos pasaulyje.

2016 metais, asociacijos „Gyvoji planeta“ iniciatyva Lietuva tapo šio taikos projekto nare, išleisdama Masaru Emoto knygelę vaikams „Žinia, kurią mums praneša vanduo“.

http://www.emotopeaceproject.net

Šios knygelės vaikams dalijamos nemokamai. Lietuvoje šios taikos žinios sklaida vyksta per švietimo įstaigas, dalyvaujančias įvairiuose projektuose, ypač susijusiuose su vandeniu.

 

Kaip tapti taikos rėmėju?

Padovanokite knygelę savo, kaimyno vaikui, anūkui, mokiniui, našlaičiui, savo bendruomenės vaikams prisidėdami (-a) prie antrojo knygelės tiražo išleidimo Lietuvoje. Beje, jau šiame leidime galėsite išvysti, kokie kristalai susiformuoja vandeniui rodant lietuviškus žodžius: „Lietuva“, „Ačiū“, „Myliu“.

Vienos M. Emoto knygelės vaikams „Žinia, kurią mums praneša vanduo“ išleidimo kaina yra maždaug 2 eurai. Knygelės spausdinimas numatomas 2018 m. liepos mėnesį.

Norintys paremti knygelės leidimą, prašome iki 2018 m. birželio 15 d. paramą pervesti į sąskaitą

 

ASOCIACIJA „GYVOJI PLANETA“

Sąskaitos Nr. LT18 7300 0101 3473 8164

Juridinio asmens kodas: 303005870

Mokėjimo paskirtis: už M.Emoto knygos vaikams leidimą

 

Perduokime taikaus vandens žinią mūsų vaikams ir per tai tapkime nešančiais taiką.

OFFICE MASARU EMOTO LLC

© OFFICE MASARU EMOTO LLC

 

Beje, kiekvienas rėmėjas, esant pageidavimui (poreikiui),  bus apdovanotas knygelėmis, jei parašysite apie tai ir nurodysite savo kontaktus, atsiųsdami juos el.paštu: [email protected].

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite arba skambinkite:

Dalia, tel. Nr. 8-601-19357, [email protected]

Žymėtas pagal ,

Parašykite komentarą

Į viršų