Šviesusis Masaru Emoto

2015-01-01, Ketvirtadienis / Straipsniai
emoto-water-crystal

„Vandens globėjas“ – taip taikliai galime vadinti Masaru Emoto (1943 07 22 – 2014 10 17) ir nesuklysime. Jis atskleidė ir moksliškai pagrindė, jog vanduo yra gyvas, reaguoja į žmonių mintis, jausmus. Konkrečiais tyrimais jis įrodė, kad vandens lašas, jei jam kalbami švelnūs žodžiai, šaldamas tampa nuostabia snaige, o jei keikiamasi – juodulių raizgalyne.

Masaru-EmotoVienoje iš knygų ,,The hiden messages in water“ („Slaptosios vandens žinutės“) jis rašo: „Mes turime pradėti nuo to, kad mokysimės suprasti, ką reiškia būti… Dėkingiems tiesiog už tai, kad gimėme šioje nuostabioje, dosnioje Žemėje ir vandeniui, kad jis duoda pagrindą gyvybės egzistavimui. Jei plačiau atversite savo akis, pamatysite, kad pasaulis tiek kupinas begalinės gausos ir nusipelno mūsų dėkingumo. Kai patys tapsite dėkingumo įsikūnijimu, pagalvokite, koks grynas gali tapti vanduo jumyse. Ir kai tai nutiks, jūs pats tapsite nuostabiu spindinčiu šviesos kristalu“.

Vartant internetinius puslapius krenta į akis žmonių, išbandžiusių Masaru eksperimentus ir įsitikinusių jų veiksmingumu, reakcija: jie sunkiai gali patikėti tuo, kas akivaizdu. Eksperimentai nebuvo praleisti pro akis ir mokslininkų. Puslapyje http://is-masaru-emoto-for-real.com/ apie tai 2014 vasario mėnesį kalba Kristopher’is Setchfield’as (BA, Health Science Natural Science Department Castleton State College, Vermont). Jo nuomone, Masaru Emoto veikla prilygsta Reiki gydančiai energijai, tai būtina nuosekliai ištirti ir skirti tam daug dėmesio”.

Masaro Emoto paskyrė savo gyvenimą tam, jos parodytų, kad vanduo yra gyvas, ir paskatintų sąmoningiau žvelgti į savo ištakas. Išlydėdami šį nuostabų šviesų žmogų į amžinybę, tariame jam ačiū už tai ir tęsiame jo darbą, kaip ir daugybė žmonių visame pasaulyje.

emoto-crystal

    Laime-2

Parengta pagal:
http://www.emotoproject.com/english/home.html
http://sciencefocus.com/forum/masaru-emoto-experiments
http://www.its.caltech.edu/~atomic/snowcrystals/myths/myths.htm
http://is-masaru-emoto-for-real.com/

Parašykite komentarą

Į viršų