Socialinis – kūrybinis projektas „Šviesuoliai“

2017-09-26, Antradienis / Renginiai
Socialinis - kūrybinis projektas - ŠVIESUOLIAI

Visuomeninė organizacija „Gyvoji planeta“ jungia geranoriškus žmones, kuriems rūpi įtvirtinti Žemėje taiką, sveiką ir dorą gyvenimo būdą bei tausojantį ir puoselėjantį planetos ekologinius resursus elgesį. Organizacija vykdo įvarius projektus ir akcijas, iš kurių žinomiausi „Laimingas vanduo” ir “Apkabinkime  Žemę”.

Šiais metais mūsų organizacija atsigręžia į žmones ir vykdo socialinį-kūrybinį projektą „Šviesuoliai”. Jis yra organizacijos „Gyvoji planeta“ socialinės veiklos tąsa ir yra skirtas sąmoningumui, kūrybingumui, dorybingumui ir pilietiškumui ugdyti.

Maloniai kviečiame Lietuvos ugdymo įstaigų bendruomenes: pradinio ir pagrindinio ugdymo mokinius ir mokytojus dalyvauti projekte.

Jame per kūrybiškus savo socialines aplinkos tyrinėjimus, nukreipiant jų žvilgsnį ir išryškinant teigiamus savo aplinkos aspektus, padėsime vaikams suformuoti pozityvų savo Tėviškės, mažąja ir plačiąja prasme, matymą bei pasididžiavimą savo bendruomene ir Lietuva.

Šį projektą vykdome kartu su plačiai nuskambėjusia ir visos Lietuvos mastu vykdoma kampanija „Ačiū“, kuri yra 100-mečio Lietuvos projekto dalis. Ši kampanija skatina dėkoti visiems, prisidėjusiems prie mūsų ir Lietuvos kelio į sėkmę.

Žmogiškasis ryšys yra labai svarbi sėkmės istorijos dalis, nes visus mūsų pozityvius bendruomenių ir šalies momentus kūrė būtent paprasti žmonės.

Projekto Šviesuoliai” esmė – atrasti savo aplinkoje asmenybę, kuri ženkliai prisidėjo arba, dar geriau, prisideda skleisdama savimi gerumą, palaikymą, meilę ir šviesą. Žmogus, kuris vien savo buvimu praskaidrina aplinką, kurį matant norisi šypsotis, būti geresniam ir doresniam. Dažniausias tokių žmonių palydovas būna kuklumas. Taigi suraskime tokį žmogų ir pagal savo galimybes padėkokime jam. Padėka  gali būti vaikų, jaunimo daina, eilėraštis, vaidinimas ar panašiai. Ir būtinai atvirukas su užrašu AČIŪ.

Visą informaciją apie projekto sąlygas rasite prisegtuose nuostatuose (PDF parsisiuntimui, atsispausdinimui):

Socialinio – kūrybinio projekto „ŠVIESUOLIAI“ 2017 nuostatai

REGISTRACIJA

Projekto koordinatorė – Jolanta Sinkevič, tel. +370 686 91328, el. paštu [email protected].

Parašykite komentarą

Į viršų