Projekto ,,Apkabinkime Žemę“ atspindžiai

2017-03-07, Antradienis / Renginiai
2016 Apkabinkime Zeme Valentino diena-1

NORVEGIJA

PURIENA

Laba diena, siunčiame informaciją apie  įvykusią akciją:

1.       2016-02-24

2.       Vilniaus lopšelyje-darželyje ,,Puriena“

1.       89 dalyvių.

2.       Vaikai kartu su auklėtojomis ieškojo informacijos apie Norvegiją. Išmoko norvegiškai padėkoti.   Pasigamino širdeles su Lietuvos ir Norvegijos  vėliavos spalvomis ir vieną širdelę su dideliu TUSEN TAKK. Salėje padarėme nuotrauką ir išsiuntėme į Norvegijos darželį .

Gavome atsakymą:

Hello! Thanks for message. I can deliver it to the children in my kindergarden.

Your sinserely,
Birgitte H. O. Skibenes
Holmefjord barnehage (Holmefjord kindergarden), Fusa, Hordaland, Norway

ČEKIJA

Dėkingumas keliauja į Čekiją.

Akcijoje dalyvavo 22 ugdytiniai.
Mūsų bendruomenė pasirinko Čekijos Respubliką, kuri tuo metu buvo Čekoslovakijos sąjungoje ir tarė jai ačiū už tai, kad pripažino mūsų valstybės suverenitetą. Apie dalyvavimą akcijoje informavome Čekijos respublikos ambasadą Vilniuje, sulaukėme skambučio su padėka ir informavo, kad informaciją su nuotraukomis bus patalpinta ambasados internetiniame puslapyje.

BELGIJA

Vaikai kartu su auklėtojomis žemėlapyje surado Belgijos šalį, ieškojo informacijos apie šią valstybę (kokia kalba, kokios spalvos vėliava, turi karalių ir pan.).  Pasigamino širdeles su Lietuvos ir Belgijos vėliavos spalvomis ir vieną širdelę su dideliu MERCI. Salėje padarėme nuotrauką ir kartu su padėka išsiuntėme į Briuselio mokyklą.

Akcijoje dalyvavo 80 dalyvių.

Labai greitai gavome atsakymą:

Merci,
Felicitations pour l´initiative
Javier
Javier ARNEDO, Directeur adjoint EEBII

TUNISAS

Portale eTwinning radome aktyvią mokytoją Ahlem Ben Ali iš Tuniso pradinės mokyklos ,,16 Rue de Russie“. Išsiuntėme pakvietimą ,,Apkabinkime Žemę Valentino dieną“.

Džiugu, kad ši mokytoja noriai sutiko dalyvauti  akcijoje kartu su savo mokiniais. Jie taip pat susipažino su Lietuva ir
atsiuntė puikių nuotraukų mums apie tai, kaip jiems sekėsi.

Tikimės, kad šios akcijos metu užsimezgusi draugystė  - tai nauja pradžia įdomiems projektams.

KIPRAS

Padėka Jonavos r Barupės mokyklai. Fwd: Greetings from Lithuania

Laba diena,

dalinamės padėka kurią gavome iš Kipro Livadijos  gimnazijos mokytojų.

Pagarbiai,

Aurelija Kuperskienė Barupės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui

Dear Aurelija,

I am not sure words can describe and reflect my feelings after seeing what you did… Amazing and touching… I big honour to us personally, but also for the whole country of Cyprus…

If Erasmus projects have big technical goals to achieve, I think that the bonding between humans from all around the world, changing „mine“ to „ours“ and „them“ to „us“ is a priceless gift to us… And as long our children have teachers like you, I am allowed to be optimistic!

A very big thank you for what you did… a very big thanks for meeting you… All the best to you…

Artemis

LAOSAS

Norime pasidžiaugti, kad iš LAOSO MOKYKLĖLĖS, kur nutiesėme draugystės tiltą, jau GAVOME PADĖKOS APKABINIMO ATSAKYMĄ.
Apsispręndę dalyvauti projekte “Apkabinkime žemę Valentino dieną 2016”, Jonavos lopšelio – darželio „Pelėdžiukų“ grupės vaikai pasirinko Laosą, o „Žvirbliukų“ grupės vaikai Kirgiziją. Interneto pagalba išsiaiškinome kur randasi pasirinktos šalys, pamatėme šių šalių kraštovaizdžius, susipažinome su šių šalių simbolika: valstybine vėliava, herbu, žemėlapiu. Nutarėme pasigaminti šių šalių vėliavėles. Visi išėję į lauką, su vaikais sustojome į draugystės širdelę ir nusifotografavome su jų vėliavėlėmis. Tarėme nuoširdžiausią AČIŪ, už suteiktą galimybę vadintis VALSTYBE – LIETUVA. Nutiesėme draugystės tiltą ir nusiuntėme savo apkabinimą Laosui ir Kirgizijai.

KAZACHSTANAS

Atsakas iš tarptautinės Miros mokyklos Almatoje

KOSTA RIKA

Alytaus l/d ,,Vyturėlis“ sulaukė atsakymo iš Kosta Rikos. Sulaukėme mūsų draugų iš Kosta Rikos atsakymo, kad jie apie mus žino.

UKRAINA

Laba diena. Aš Jums atsiunčiau mūsų dalyvavimą Jūsų organizuotame projekte. Už Lietuvos pripažinimą mes dėkojome Ukrainai. Kadangi mūsų mokykla bendrauja su Ukrainos Lvovo Specialiosios Olimpiados komanda. Šios komandos nariai ir ugdytiniai kovo pabaigoje vešėjo mūsų mokykloje. Dalinosi patirtimi. Suorganizavo Bočio varžybas. Mes jiems papasakojome apie Jūsų organizuotą projektą bei mano pravestą renginį susietą su šia tema minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, kad mūsų mokykla už Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo pripažinimą pasirinko šalį, kuriai norėjo padėkoti – UKRAINĄ. Jie tikrai maloniai priėmė šią žinią, žiūrėjo renginio nuotraukas. Ant vienos nuotraukos ukrainietiškai užrašė padėką. Aš jums ją persiųsiu.

Pagarbiai,

Rita Užuraistienė, Ukmergės ,,Ryto“ specialiosios mokyklos mokytoja.

Parašykite komentarą

Į viršų