Organizacijos Unify istorija

2014-06-15, Sekmadienis / Straipsniai
unify_logo

Viskas prasidėjo nuo Medmobo tinklo. Medmobą pradėjo Patrick Kronfli, Joshua Adair ir Ben Heath, kai 2011 sausį nusprendė suorganizuoti medmobą (bendrą viešą meditaciją) Teksase, pavadintą Om The Dome. Idėja greitai išsklido į 300 pasaulio miestų.

2012 metų rudenį grupė draugų susibūrė meditacijai – paminėti Tarptautinę taikos dieną 2012 metais. Renginys vadinosi Be the peace (Būk taika) ir kvietė bendradarbiauti daugybę skirtingų organizacijų, tiek mokslinių, tiek dvasinių, kviečiančių globaliai sinchronizuotai meditacijai.

Adil Kassam, kuris anksčiau dalyvavo indėnų hopių filmo apie vandenį projekte, kartu su Patriku Kronfil, sukūrėju, subūrė šviesuolių komandą ir nusprendė įkurti organizaciją pavadinimu Unify, kad organizuotų globalius renginius, skirtus 2012 gruodžio 21 dienai. Maža, bet atsidavusi grupė savanorių suorganizavo renginį ir nuo tada tęsė tai daryti per lygiadienius ir saulėgrįžas.

Unify tęsė veiklą kartu su kitais aktyvistais, įskaitant Idle No More, 1 million rising, ir menininkais, kad pasiektų pozityvius socialinius pokyčius.
Be jokių rėmėjų bei mokamų reklamų Unify Facebook‘o tinklapis pasiekė 100 000 gerbėjų, per savaitę pasiekdamas 4 milijonų auditoriją. Keli rėmėjai padėjo padengti pagrindines išlaidas, o dauguma grupės narių aukojo iš savo kišenės, kad organizacija egzistuotų. Atrodo, kad koncentruotas darbas stiprinant ryšius mūsų globalioje bendruomenėje ir įgyvendinant taikios ir harmoningos Žemės viziją tapo stipria varomąja jėga, o darbas kartu su šiais ypatingais žmonėmis kartais buvo iššūkis, bet visada gydantis ir giliai reikšmingas.

2014 metų kovo 22 dieną Unify organizavo Pasaulinę vandens dieną. Buvo paruoštas video kartu su Ta’Kaiya Blaney, primenančiu mums, kad nesvarbu, iš kokios mes šalies, religijos ar kultūros, visi geriame tą patį vandenį.

Artėjančią rugsėjo 21 – Tarptautinę taikos dieną, bus koncentruojamasi į fundamentalią žmonių teisę gyventi taikoje, be karo ir smurto.

Kartu su augančiu tarptautiniu atsidavusių aktyvistų tinklu bei talentingų artistų, tokių kaip Amanda Sage, Ashely Foreman, Jessica Perlstein, pagalba Unify išplėtojo globalų bendradarbiavimą, kad sukurtume geresnį pasaulį.

„Nepaisant įvairių skirtumų, mūsų panašumai yra daug didesni. Mes dalijamės planeta ir jos baigtiniais resursais, oru, vandeniu ir t.t. Mes esame valdomi sezonų. Lygiadieniai ir saulėgrįžos pasako mums, kada sodinti ir kada nuimti derlių. Mūsų vidiniai ciklai susiję su dangumi. Nepaisant mūsų skirtumų, mes esame vieningi žmonės ir mokomės suprasti save per globalią, bendrą kultūrą. Galime išlaikyti savo kultūrą, bet daugiau nebegalime ignoruoti to, kas mus jungia“, – sako Unify aktyvistai… Plačiau

Žymėtas pagal ,

Parašykite komentarą

Į viršų