Mes ir vėl ap(si)kabinome per šv. Valentiną!

2016-02-21, Sekmadienis / Renginiai, Straipsniai
Apkabinkime Žemę Valentino dieną

Jau tampa tradicija kelis pastaruosius metus vasario mėnesį nuveikti kažką visiškai naujo, globalaus, bet kartu ir paprasto bei taip keisti požiūrį į Žemę ir į šv. Valentino dieną – tiesiog būti gražiu ir prasmingu pokyčiu.

Akcija „Apkabinkime Žemę Valentino dieną“ siunčia meilės žinią pasauliui. Nuo 2014 metų joje jau dalyvavo daugiau kaip 3000 pasaulio piliečių, siunčiančių meilę  labai plačiai – pradedant Lietuva, baigiant Amerika. Daugiau kaip 50 Lietuvos švietimo įstaigų šventė Valentino dieną kitaip, savo darbais parodydami, kad ši diena gali tapti nuostabia meilės švente, neapsiribojančia vienu žmogumi, miestu ar net šalimi. Ši akcija jau savo rezultatais kalba, kad žmogaus prigimtis yra kupina meilės ir dėkingumo, kad mes esame atviri pasauliui. Tokiomis dienomis į socialinio projekto „Apkabinkime Žemę“ iniciatorės Nijolės Gabijos Wolmer klausimą „Jei vieną dieną žmonės apkabintų Žemę – ar kas pasikeistų?“, drąsiai galime atsakyti: „TAIP, viskas mūsų rankose“.

Apk zeme valant dienaŠiais metais švietimo įstaigoms pasiūlėme vėl truputį kitaip paminėti Valentino dieną.

Kaip žinome, Mūsų Lietuva, savo Nepriklausomybę mininti du kartus per metus, visada buvo ir bus dėkinga toms šalims, kurios pripažindamos mūsų suverenitetą atvėrė duris į lygiateisį tarptautinį bendradarbiavimą. Tad „Apkabinkime Žemę“ komanda pakvietė padėkoti toms valstybėms, kurios kažkada išdrįso pasakyti mūsų šaliai: „Lietuva, mes pripažįstame Tave kaip valstybę ir nuo šiol tu esi pilnateisė narė Pasaulio šalių šeimoje.“ Mūsų džiaugsmui, atliepė 99 Lietuvos švietimo įstaigos, o tai reiškia, kad 99 pasaulio valstybėms iki kovo 11 dienos keliaus padėkos laiškai nuo Lietuvos žmonių su meilės ir dėkingumo žinia toms šalims bei jų žmonėms.

Siauliu_R.Skyvos_progimnazijosŠi šalių įvairovė mirga akyse pradedant Islandija, Estija, Danija, Malta, Bulgarija, Gruzija, tęsiant Peru, Australija, Nepalu, Burkina Fasu, Naująja Zelandija, Beninu, Panama, Sirija ir kitomis, baigiant Lietuvos kaimynėmis. Daugiau informacijos rasite  projekto svetainėje „Apkabinkime Žemę“. Projektas sėkmingai startavo ir jau grįžta atgarsiai. Norintys prisijungti prie akcijos visada mielai laukiami, akcijos instrukciją rasite čia:
http://apkabinkimezeme.lt/apkabinkime-zeme-valentino-diena-2016/.

Lietuvai svarbiu Nepriklausomybės atkūrimo momentu išsakytų palaikančių žodžių svarumas niekur nedingsta, o išreiškus padėką šalims ryšiai sutvirtėja dvigubai, net jei mes to dabar ir nesuvokiame.

Parašykite komentarą

Į viršų