Kviečiame sustabdyti masines ritualines buivolų žudynes Nepale

2015-05-02, Šeštadienis / Straipsniai
gadhimai-pic-3

Kas penkerius metus piligrimai plūsta į deivės Gadhimai šventyklą Nepalo su Indija pasienyje, mažame miestelyje Barijarpure, per dvi dienas nukirsti galvas daugybei gyvūnų.

Šiame dviejų dienų religiniame festivalyje kaskart nužudoma daugiau kaip 250000 gyvūnų: vandens buivolai, ožkos ir paukščiai yra aukojami indų deivės garbei.

Tarptautinės gyvūnų globos organizacijos PETA , kuri visaip bandė sustabdyti šiuos veiksmus, duomenimis, festivalyje, vykusiame 2009 metais, buvo nužudyta daugiau kaip 250000 gyvūnų. Tačiau, nepaisant tarptautinės organizacijos protestų, festivalis vis dar tęsiasi. 2014 metų spalio 28 dieną buvo paaukota 6000 vandens buivolų. Kitą dieną – apie 100000 smulkesnių gyvūnų.

Gadhimai

Festivalis paprastai trunka dvi dienas ir prasideda masinėmis buivolų skerdynėmis, po kurių deivei paaukojami šimtai tūkstančių kitų gyvūnų. Šio kulto garbintojai tiki, kad gyvulių aukojimas, skirtas hinduistinei galios deivei Gadhimai, suteikia sėkmę ir gerovę.

Šalies vyriausybės atstovai tarptautinėms organizacijoms atsakė, kad jie negali uždrausti gyvūnų žudymo per festivalį, nes tai „įžeistų vietinių žmonių jausmus“.

Gadhimai 2

Mes kviečiame jus sustabdyti masines buivolų ir kitų gyvūnų ritualines žudynes Nepale. Šiuo metu, kai didelė dalis žmonių Nepale kenčia dėl žemės drebėjimo ir jo pasekmių, kita dalis vis dar tebenori tęsti gyvų būtybių žudymą, taip didindama destrukciją ir chaosą pasaulyje.

Gadhimai festivalis yra vienos iš didžiausių ritualinių masinių gyvūnų žudynių pasaulyje.

Mes kviečiame Nepalo Prezidentą ir vyriausybę sustabdyti šį beprasmį gyvūnų žudymą. Neįtikėtina, kad šiais laikais žudymas tebegali būti siejamas su dvasiniu gyvenimu.

Prašom kreiptis į Nepalo Prezidentą ir Vyriausybę, kad šios žudynės būtų paskutinės.

Žymėtas pagal ,

3 Responses to “Kviečiame sustabdyti masines ritualines buivolų žudynes Nepale”

  1. jurate sako : Atsakyti

    Ar kyla kam klausimų kodėl kenčia Nepalas žemės drebėjimus

  2. lavina sako : Atsakyti

    Baisi tu zudiku karma, ir visu „dvasinguju“ kruvinu hindusitu, visai nesinori jiems padeti del drebejimu, kol nesusiprato, kad patys juos ir sugeneravo. O abejinga ju valdzia tegul stebi sita „festivali“ po atviru dangum ir nesiskundzia

  3. Daiva sako : Atsakyti

    Reikia padėti – ne visi ten „kruvini induistai“. Išties buvau ten, mačiau, kad šalia budistinių šventyklų vyksta induistiniai aukojimai, tos tradicijos gyvena šalia. Indijoje uždrausti tokie ritualai, tad negalima to tapatinti ir su induizmu, tiesiog tai kažkoks iškrypęs kultas, žmonės nesusivokia, kaip tai blogai. Padedant galima kartu ir padėti susivokti, kad viskas tarpusavyje susiję.

Parašykite komentarą

Į viršų